مقاله مفهوم بد بیت در پوکر چیست؟ برای شما عزیزان شرط لندی آماده شده است. یک  بد بیت زمانی یکدلی می افتد که فردی یک دست پوکر به عیان شکست ناپذیر می باشد را در دست بگیرد و در ریور مغلوبی بخورد. شدت بد بیت معمولاً فراخور با مقدار پولی است که بازیگر بدشانس پوکر از دست داده است. بد منزل نیز یک اصطلاح نسبی است که بر شالوده موقعیت و بازیکن مباین است. برای ادامه با سایت شرط لند همراه باشید.

 

 

مفهوم بد بیت در پوکر چیست؟ - شرط لند

بیت بد واقعی در پوکر چیست؟

یک بد بیت، شکست واقعی زمانی است که قوی‌ ترین دست‌های قوی به دست قوی‌ تر ببازند. وقتی آمیزش از ضربات بد می شود، طیف وسیع ای از تصورات غلط وجود دارد. برخی از مردم دریافتن می کنند که هر بار که با هر دست نسبتاً زورمند می بازند، کتک بدی را از خود به نمایش می گذارند، حتی اگر آن ها باختند در حالی که محض 2-1 مورد در دست خود ورقه قوی داشته اند. اگر شما یکی از این افراد هستید، پس در پوکر با نا امیدی و واخوردگی زیادی متقابل هستید.

یک قرعه بد زمانی است که شما یک دست را از دست می دهید، با کارآیی اینکه یکی از محبوب ترین ها سوی برنده شدن بوده اید. در هر دست پوکر، یک قدرت قوی و یک ضعیف وجود دارد. اگر پوکر را در دورنما تماشا کنید، خواهید دید که اغلب برنامه‌ ها شانس بردن دست هر ورزشکار را قبل از فلاپ، در فلاپ و در ترن نشان می‌دهند. درصد ها دایم تغییر می کنند.

یک مثال از یک بد بیت، از قدرت دادن یک آل-این پری فلاپ با آس ها در رویارو اعداد مناسب است، اگرچه این بدترین چیزی نیست که در پوکر برای شما اتفاق می افتد. تاب هر ضربه بدی دردناک است، اما نهمار باید سعی کنید اجازه ندهید چیزی که در آن اقبال کمتر از 80 درصد به نفع شما بود، شما را صدمه دهد.به هر حال، یک دست 30 درصد وافراً برنده می شود، و اگر قصد دارید پوکر بازی کنید، باید این را دریافت کنید.

 

منظور از جکپات بد بیت چیست؟

یکی از جاری ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد به هویت می آید، این است که جکپات بد دومصراع   در پوکر چیست؟ بهتر است که بدانید جکپات بد بیت در بازی پوکر انعام ای اسـت کـه بـه بازیکنی آویختن خواهد گرفت کـه با وجود داشتن دست زبر العاده قوی، دست خود را از دست بدهد. به طور باب یک حداقل شرط وجود دارد. به دیباچه مثال شاید دست بازی کن مغلوب باید حداقل با استفاده از هر دو فیش حفره چهار شماره پنج باشد. جکپات هاي‌ بد بسیار خداوند هستند، اما جوایز کم حجم تر اغلب بـه کل جدول پرداخت می‌ شود. این محمول را هم باید افزود که می توانید با رجوع کردن به اینترنت در رابطه با سایر اصطلاحات پوکر اطلاعات کاملی را بدست آورید.

 

موقعیت‌های دیگر بسیار رایج هستند که نمی‌توان آنها را بد نامید

بیایید یک جاودانگی جلوتر برویم و به قوی‌ترین دست‌ها عنایت کنیم و ببینیم که چقدر «شکست ناپذیر» است. جمیع ما می دانیم که یک جفت آس بهترین دست شروع در پوکر است، درست است؟ عموماً می‌دانیم که در 85 درصد هنگام در مقابل یک دست حادثی در زمان پر فلاپ کردن همه چیز، برنده می‌شود. اینجا جای عجب نیست، درست است؟

با این حال، فکر می‌ کنید هر چند وقت یک‌ بار 3 پیاپی در برابر یک دست غیرمترقبه زمانی که آل این پیش فلاپ است برنده می‌ شود؟ 80 درصد؟ 70 درصد؟ جواب منفی 61% را امتحان کنید. بنابراین، هنگامی که در طول یک نشست در هنگام آل این با Aces، 1 از 3 بار را باختید، آیا فکر می‌ کنید که این چگونگی بد بیت است؟ البته که خیر

فعلاً ، بیایید یک مورد دلخواه حتی بزرگتر را انتخاب کنیم و آن را آزمایش کنیم تا ببینیم آیا الزامات دقیق تشریح بد بیت ما را برآورده می کند یا خیر. بگوییم که ما یک سقف  اضافی داریم که به ریور می رود و معشوق ما یک جفت زیر را نگه داشته است.  فکر می‌کنید تنها با دو اوت، همسر زیر چند وقت یک‌ بار برنده می‌ شوند؟  شک آن بسیار کم است، عقب بهتر است هر باختی را در پوکر بد بیت نامگذاری نکنیم.

بد بیت در پوکر را  فقط زمانی می گویند که یک بازیکنی که ورقه های بسیار قویی در دست دارد و در مساوی او بازیکنی با شانس بیشتر قرار دارد که شعبده ها را صحیح تر پیش می برد اما بازی کن با دست قوی که در مقابل این بازی کن می بازد.

چه در حال انجام بازی‌ های نقدی یا تورنمنت باشید، با ضررهای ویرانگری در حرفه پوکر خود مواجه خواهید شد، به همین دلیل است که باید خود را گونه ای آموزش دهید که در هر زمان آماده خسارت بزرگ باشید.

بدترین تکه این است که در مواقعی بسیاری از باخت ها در نتیجه ورزش های عالی به وجود می آیند. اگرچه شدنی است این غیرمنطقی به نظر برسد، اما واقعاً به این شکل پیش می رود.

از آنجایی که طالع تاثیر زیادی بر روی هر دسته از پوکر دارد، دست‌ هایی را که هر از چند گاهی به خوبی بازی می‌کنید، از دست خواهید داد، چه فدیه یک بد بیت باشید یا عاقبت بازی اشتباه باشد.

برای اینکه شما را برای چنین شرایطی به بهترین نحو حاضر کنیم، توضیح خواهیم داد که کتک بد چیست و چه راهبرد هایی را می توانید برای اطمینان از برخورد درست با آن ها به کار ببرید.

 

چگونه می توان با بد بیت مقابله کرد؟

برای مواجهه با بد بیت ها، باید به این که یک کارت چند بار فریب شده دقت کنید. هم چنین تحقیق کارت های معشوق شما هم می تواند به شما کمک زیادی کند. به طور کلی اگر چهار نکته را بدانید می توانید با این سوژه مقابله کنید. حال این چهار نکته تکلم اند از: بیت بد را بپذیرید! اولین قدم در مورد حالت غلبه بر ضربات بد در بازی پوکر این است که با تقبل آن ها شروع کنید، دست را مکرراً پخش کنید و هر اشتباهی را درست کنید، مرکزگرایی خود را بدست آورید، مرکزگرایی خود را بر روی میز پوکر هک کنید. هر بازی کنی با انجام این چهار مورد گفته شده، می تواند با این سوژه مقابله کند.

مفهوم بد بیت در پوکر چیست؟ - شرط لند

سوالات متداول

  1. بد بیت چیست؟

    بد بیت در پوکر را دوره می گویند که یک بازیکن پوکر با این که کارت های زورمند در دست دارد، اما به بازی کن مقابل خود که از شانس بیشتری رستی خوار است می بازد.

  2. منظور از اصطلاح جکپات بد بیت چیست؟

    اصطلاح جکپات بد بیت در پوکر مدال ای اسـت کـه بـه بازیکنی داده می شود کـه با وجود داشتن دست زورمند، دست خود را از دست می دهد.

  3. بازیکنان چگونه می توانند با بد بیت مقابله کنند؟

    بازی کنان باید به این که یک ورقه چند بار بازی شده دقت کنند، هم چنین بازبینی کارت های حریف آن ها هم می تواند به بازیکنان کمک وفور برای مقابله با بد بیت مقابله کند.

 

 

برای آگاهی بیشتر درمورد شرط بندی لطفا مقاله زیر را نیز مطالعه کنید.

 

مقاله آموزش بازی پاسور هفت و ‌نیم